İmalat Gurubumuz
Hasır, Kafes Tel İmalatı Paslanmaz Filtre İmalatı Laboratuvar Test ve Analiz Elekleri Hasır Tel İmalatı Endüstriyel Filtre İmalatı Puntalı hasır tel Pirinç Filtre İmalatı Emiş Filtresi Pislik Tutucu Filtresi Daire,Silindir Kesim Punta Kaynak İşleri Kafes Hasır İmalatı
İletişim Bilgilerimiz
EREZ KAYNAK - UĞUR ERKİN DEMİRKAYA
 
İkitelli Org.San.Bölgesi Dersan Koop San.Sit. S6 C Blok No:103 İkitelli / Başakşehir / İSTANBUL
 
info@erezkaynak.com
 
Tel : 02125493620
 
Erez KaynakGSM : 05352229557
 
SARI GÜMÜŞ (PRİNÇ VE ALÜMİNYUM) KAYNAK İŞLERİ

SARI, GÜMÜŞ KAYNAK

Sarı Gümüş Kaynak Sarı Gümüş Kaynak

Sarı gümüş kaynak işleriniz itina ile yapılır


Şirketimiz erez Kaynak Metal Sanayi ve Ticaret sarı gümüş kaynak (Prinç ve Alüminyum) işleri, resme ve numuneye göre imalat imal etmektedir.

İmalatlarımızın Resimlerini Detaylı İncelemek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Sarı Prinç Kaynak Nedir? Gümüş Alüminyum Kaynak Nedir?


Sarı Pirinç kaynak veya Gümüş Alüminyum Kaynak, bir erimiş metal dolgudur, iki adet prinç yada alüminyum metalinin lehimleme yapılarak birleştirilmesine Sarı , Gümüş Kaynak denir. Sarı lehim yada Gümüş lehim eklem boyunca akar ve bir katı oluşturmak üzere soğutulur . Lehim benzer şekilde, lehim erime ya da bileşenleri deforme olmadan, prinç,alüminyum metal parçaları kendilerini genellikle daha güçlü son derece güçlü bir şekilde birleşir. İki farklı metaller veya gümüş ve adi metaller gibi bronz , pirinç için idealdir. Bu yöntem, görünmez bir bağ yapmak için kullanılabilir, geniş bir sıcaklık aralığı içinde, esnek ve sarsıcı ve büküm hareketlerine dayanabilir.

Sarı Prinç Kaynak ve Gümüş Alüminyum Kaynak Şekilleri


Metaller ve sıcaklıklar farklıdır, ancak sarı kaynak, gümüş kaynak işlemi, lehimleme ile aynıdır. Borular, çubuklar, düz metal veya metallerin başka şekli sürece adet büyük boşluklar olmadan düzgün birbirlerine karşı uygun olarak, sarı kaynak,gümüş kaynak edilebilir.